HARMONIA z Feel the Freedom

19.04.2022

Zapraszamy na warsztaty „Harmonia z Feel the Freedom”.
Przygotowaliśmy dla Was dwa bloki zajęć.
1. Zajęcia Jumping fitness-to trening polegający na skakaniu w określonym przez instruktora rytmie i formie, nie tylko rzeźbiący ciało, ale i w ekspresowym tempie spalający ogromne ilości kalorii!
W swoim programie uwzględnia najbardziej prostą formę treningu kardio. Ćwiczenia są proste, dostarczają radości, uwalniają od stresu, a przede wszystkim pomagają kształtować sylwetkę!
2. Zajęcia z Aerial Yogi
To bezpieczna metoda pracy z ciałem, w której większość asan wykonuje się w powietrzu, w miękkim materiałowym hamaku, który jest zawieszony nisko nad podłogą. Hamak daje oparcie i pozwala na rozluźnienie spiętych mięśni ciała. Dzięki pracy w podwieszeniu mamy możliwość doświadczenia większej trakcji i wydłużenia w asanie. Delikatne kołysanie stymuluje układ przedsionkowy, który poprzez swoja role w koordynacji oczu z głową wpływa na nasze poczucie równowagi. Praktyka jogi powietrznej zwiększa naszą siłę mięśni, giętkość. Całkowite odprężenie uzyskujemy w pozycji savasany – relaksu na koniec zajęć, zawinięcie w kokon hamaku oddziela nas od bodźców świata zewnętrznego, delikatne kołysanie przypomina o byciu w łonie matki.
Kiedy?
07.05.2022 (sobota)
O której?
18.00-21.00
Gdzie?
Hala sportowa Prywatnej Szkoły Podstawowej i Prywatnego Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie przy al. J. Długosza 8a
Kto prowadzi?
Mariusz Cieślik- trener roku magazynu Shape 2017. Założyciel Feel the Freedom. Instruktor jumping fitness, aerial yoga, EMS trening 20 minut, taekwondo, bungee fitness, pump&tone, deepWork. Wicemistrz Europy, Medalista Mistrzostw Polski, Pucharów Polski, Pucharów Europy w taekwon-do.
Joanna Trznadel- instruktorka w Feel the Freedom jumping fitness, deepWork i bungee fitness. Ciekawa świata, stale szuka nowych wyzwań i bodźców: skacze, pływa, biega, morsuje, jest pasjonatką sportów ekstremalnych i jazdy na motocyklu.
Ewelina Pawlik- instruktorka Feel the Freedom jumping fitness, bungee fitness i kangoo jumps. Ewelina da Wam mnóstwo pozytywnej energii i zabierze zbędne kalorie.
Zapisy:
– przez stronę internetową www.ftf.edu.pl (grafik zajęć) 07.05.2022 Harmonia z Feel the Freedom
* potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata pełnej kwoty w ciągu 24 h od daty zapisania się na warsztaty.
Koszt:
– 29 zł za jeden blok zajęć
– 49 zł za dwa bloki zajęć
Dane do przelewu:
Feel the Freedom-Mariusz Cieślik
nr konta firmowego: 74 1140 2004 0000 3102 7856 0187
Tytułem – imię i nazwisko uczestnika
Do zobaczenia
Feel The Freedom