O nas

Feel the Freedom

Feel the Freedom powstało jako efekt zamiłowania do sportu, zdrowego stylu życia i poczucia wolności, jakie daje aktywność fizyczna.

  • Zarażamy radością życia
  • Otwieramy na aktywność
  • Integrujemy
  • Rozwijamy pasje sportowe
  • Edukujemy w zakresie zdrowego stylu życia
  • Gwarantujemy satysfakcję z robienia czegoś dla siebie
  • Robimy warsztaty poświęcone technikom radzenia sobie z trudnymi sytuacjami

Nasz zespół

Mariusz Cieślik

Założyciel i pomysłodawca FtF. To z jego pasji, energii i umiejętności gromadzenia wokół siebie ludzi powstała Akademia Sportu i Edukacji FtF. Uwielbia pracować z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Trener Roku Internautów magazynu SHAPE 2017. Od 24 lat jest utytułowanym zawodnikiem taekwon-do posiadającym stopień mistrzowski V dan. Jest także m.in. instruktorem taekwon-do, aerial yogi, jumpingu fitness, bungee fitness, pump&tone, deepWORK, narciarstwa, pływania, gimnastyki. Chce łączyć sportowe pasje z ideą pomagania ludziom. Wychodzi z założenia, że ciężka praca pomaga realizować nawet najbardziej nieprawdopodobne marzenia. Wie, że sukces to zasługa wielu ludzi i tak też wyobraża sobie działanie FtF.

Joanna Nowakowska

Uwielbia się uczyć/nauczać i niezmiennie to robi od lat (z wykształcenia filolog, redaktor, edytor, pedagog i psychoterapeuta). Nauczycielka i animatorka zajęć z dziećmi i młodzieżą. W FtF odpowiada za edukację, kontakty z mediami, warsztaty, szkolenia i programy profilaktyczne, dba o poprawność językową redagowanych tekstów. Ciekawi się związkami między tym, co fizyczne a psychiczne w człowieku. Uwielbia patrzeć na to, jak ludzie stają się szczęśliwsi, dzięki relacjom, naprawianiu tego, co nie działa i ciężkiej pracy. Ma szczęście do ludzi i lubi się od nich uczyć różnych spojrzeń na życie. Wie, że w każdym jest potencjał i szuka sposobów, by go odnaleźć.

Ewelina Cieślik

Od dziecka sport to jej hobby! Pływanie, siatkówka, rower, taekwon-do, fitness. W pewnym momencie postanowiła zająć się sportem bardziej poważnie i… zaczęła uprawiać jumping, uzyskując certyfikat instruktora. Kolejnym pozytywnie zakończonym kursem jest Bungee Fitness i Kangoo jumps. Ewelina prowadzi zajęcia z ogromną pasją, doświadczając „obopólnej wymiany pozytywnej energii”.

Joanna Trznadel

Z zamiłowania i pasji instruktor Jumping Fitness, w którym zakochana jest od pierwszego podskoku. Dodatkowe sportowe pasje rozwija prowadząc zajęcia Bungee Fitness oraz deepWORK. Z wrodzonej ciekawości świata stale szuka nowych wyzwań i bodźców: skacze, pływa, biega, morsuje, jest pasjonatką sportów ekstremalnych i jazdy na motocyklu.

Iwona Filipiuk

Zapewni Twojemu dziecku takie przyjęcie urodzinowe, na którym poczuje się ono wyjątkowo, bo wie, że urodziny to dla dzieci najważniejszy dzień w roku! Jest osobą kreatywną, ma głowę pełną pomysłów, a organizacja przyjęć jest jej pasją. Jej zainteresowania to jumping, rower, snowboard.

Joanna Widomska-Maciejewska

Zabiegana od zawsze, rozbiegana od niedawna. Przede wszystkim mama, z zawodu filozof, a prywatnie miłośniczka relacji międzyludzkich. Wciąż pokonuje swoje słabości...i kilometry, jednocząc wokół siebie pozytywnych ludzi. Jeżeli chcesz biegać , a boisz się, że nie dasz rady – najwyższa pora zapoznać się z Asią! Z nią dystanse mijają znacznie szybciej!