RUN&BIKE

Run

Na czym polega bieganie z FtF? Wysiłek kojarzony często z bieganiem jest przy okazji, czas mija tak szybko, że nie wiadomo kiedy przebiegliśmy wcześniej założony do pokonania odcinek. Tak w wielkim skrócie można powiedzieć o treningach w FtF.

Członkowie Klubu trenują w różnych miejscach Lublina, pięknych, spokojnych, gdzie można obserwować przy okazji przyrodę. Biegają odcinki od 5 do 15 km. Jeżeli boisz się dołączyć, to przekonujemy, naprawdę nie ma czego. Każdy biegnie w swoim tempie i nikt Cię nie zostawi samego. Tak rozpoczyna się przygoda z bieganiem. Później sprawdzamy się (ale nie ma obowiązku startu) w lubelskich biegach np. „Chęć na 5“, „Pierwsza, Druga, Trzecia i Czwarta Dycha do Maratonu, w międzyczasie pojawiają się biegi charytatywne, w których nasi Klubowicze chętnie biorą udział.

Biegamy, by sprawdzać samych siebie, swoje możliwości, bijemy swoje rekordy.

A co najważniejsze biegamy, by pomagać potrzebującym w różnych szczytnych celach.

To jest nasz największy sukces, a medal jest tylko podziękowaniem za ciężką pracę i wysiłek na trasie.

Bike

Chcesz poznać atrakcje przyrodnicze i kulturowe Lublina oraz okolic? Odkryć kryjące się w nich tajemnice i ciekawostki? Odwiedzić nieznane miejsca, spotkać ludzi z pasją? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko siadaj na rower z FtF! Zabierzemy Cię w miejsca o niezapomnianych widokach, które będziesz mógł podziwiać z zupełnie innej perspektywy. Dwa kółka to doskonały sposób nie tylko na poznanie atrakcji naszego regionu, ale także wielka przyjemność z samej jazdy i natychmiastowa poprawa kondycji.

Wycieczki rowerowe z FtF to propozycja skierowana do szerokiego grona odbiorców, także tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z rowerem. Nasze trasy to głównie płaskie tereny, niewymagające większej sprawności fizycznej i wytrzymałości – te dla bardziej odważnych zostawimy na specjalne okazje!