Wielkie otwarcie Feel the Freedom

Feel the Freedom

Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie klubu Feel the Freedom, które odbędzie się 28.09.2019 godz. 9.30 przy ul. Wojciechowskiej 7E. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji sportowych. W ten piękny sobotni dzień będziecie mogli wziąć udział w kilku treningach, które później będą w naszej pełnej ofercie:
 
– Aerial Silks- zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzi Mistrzyni Świata Martyna Malon. To własnie ona wprowadzi Was w ten piękny powietrzny świat szarf. Będziecie mogli nauczyć się podstawowych oplotów, figur i prostych trików.
– Aerial Yoga- zajęcia dla młodzieży i dorosłych, dzięki którym będziecie mogli się odprężyć, zrelaksować i mocno rozciągnąć swoje ciało. To wszystko w hamakach podwieszonych do sufitu.
– Jumping fitness- to trening przy którym spalicie mnóstwo kalorii. Jeszcze dobrze nie wejdziecie na trampolinę, a trening się skończy. Dlaczego? W wielkim skrócie, jest bardzo przyjemny. Polecamy osobom, które lubią się zmęczyć czyt. spocić 🙂
– Bungee fitness- jeżeli adrenalina to Wasze drugie imię to zapraszamy do podwieszenia. Spokojnie nie będziemy kazali Wam skakać w przepaść. Przypniemy Was do specjalnej liny, która połączy się z Wami i sufitem, a wtedy poczujecie z nami wolność i trochę polatamy.
– Funny Turtles Taekwon-do- zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat. Specjalnie opracowany program przez psychologów, psychoterapeutów i trenerów taekwon-do. Zapraszamy na trening ogólnorozwojowy z elementami sztuki walki.
– Fit&Fight- dla młodzieży i dorosłych. To połączenie sztuki walki taekwon-do z elementami fitnessu. Jeżeli chcesz nauczyć się podstawowych technik i rozładować swoje negatywne emocje, to musisz spędzić ten czas z Feel the Freedom.
– Sztangi- trening dla młodzieży i dorosłych. Jeżeli chcecie wzmocnić swoje ciało, a nie do końca lubicie siłownię, to świetnie trafiliście. Ćwiczymy w rytm muzyki i pracujemy nad każdą partią mięśniową z odpowiednim ciężarem dla Ciebie.
– deepWork- przeniesie Cię w inny wymiar istnienia, dzięki dzikiej muzyce i niecodziennych ruchach, które pokazuje instruktor, twój umysł będzie mógł zrobić sobie reset.
– mini bands- to również trening wzmacniający za pomocą odpowiednich gum, które mają za zadanie stworzyć lekki opór Twoim mięśniom.